VALİ GÖKMEN ÇİÇEK, HENTBOLCULARLA KUCAKLAŞTI

Talas ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı ve Gençlik ve Spor Talas İlçe Müdürü Ferdi Şafak’ta Vali Çiçek ile birlikte incelemelere eşlik etti.

SPOR 20.03.2024 12:26:00 0
VALİ GÖKMEN ÇİÇEK, HENTBOLCULARLA KUCAKLAŞTI

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, hafta sonu kısa adı ERVA (Erdemlerimizle Varız) Projesi kapsamında Talas’ta çeşitli incelemelerde bulundu.

Bu incelemeler sırasında Talas Gençlik Merkezinde ve Talas Spor Salonunda sporcularla bir araya gelen Vali Çiçek, çocukların büyük ilgisi ile karşılaştı.

Badminton yapan sporcuların antrenmanını izleyen ve birlikte fotoğraf çektiren Vali Çiçek daha sonra Talas Spor Salonu’nda devam eden kulüplü küçükler hentbol il birinciliği müsabakalarını bir süreliğine izledi.

Kulüplü küçük erkekler hentbol müsabakasının devre arasında hentbolcularla bir süre sohbet eden Vali Çiçek’e sporcu çocukların ilgisi yine büyük oldu.

Vali amcalarına sarılarak sevgilerini gösteren çocuklara sorduğu sorulara doğru cevap verenlerin isteklerini yerine getirmeye söz veren Vali Çiçek’in çocukların yoğun ilgisinden dolayı memnun olduğu gözlerden kaçmadı.

Lisanslı sporcu sayısı ve başarılı hentbol alt yapı çalışmalarından dolayı hentbol antrenörü Ahu Topçu’yu da tebrik eden Vali Çiçek, Topçu ailesi fertleri Adnan ve oğulları Kaan Mert ile birlikte özel fotoğraf çektirdi.

Vali Çiçek ile beraberindeki protokol, daha sonra sporcu, hakem ve antrenörlerle hep birlikte fotoğraf çektirip salondan ayrıldı.

Heyetin Talas Spor Salonu’nu ziyaretinde Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, hentbol sporu ile ilgili Vali Gökmen Çiçek’i bilgilendirdi. 

Talas ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı ve Gençlik ve Spor Talas İlçe Müdürü Ferdi Şafak’ta Vali Çiçek ile birlikte incelemelere eşlik etti. MUSTAFA CENGİZ

 


 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ