ÜLKÜ OCAKLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Halit Yağmur, gençlerimizi spora teşvik etmek için bu tür etkinlikler düzenlediklerini söyledi.

GÜNCEL 30.06.2024 14:06:00 0
ÜLKÜ OCAKLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkalığı doğa yürüyüşü düzenledi.  Yürüyüşe Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ile kalabalık bir ülkücü genç katıldı.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Halit Yağmur, gençlerimizi spora teşvik etmek için bu tür etkinlikler düzenlediklerini söyledi. Yağmur,  Türk gençliğini madde bağımlılığı ve uyuşturucudan uzak tutmak, her türlü kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla, kafelerden ve internet ortamından kurtarmak, doğa ile iç içe olmalarına dikkat çekmek amacıyla böyle etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu tarz etkinlikler düzenleyerek farkındalık yaratıp gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Buradan tüm Türk gençliğine sesleniyorum. Yaptığımız sosyal faaliyetlerle birlikte gençlerimiz hem kendini geliştirme, hemde topluma faydalı bir birey olma yolunda ilerliyor. Sizlerde bizlere katılarak çevre bilinci ve yarınlara olan sorumluluk duygularınızın daha güçlü hissedilmesini sağlayıp, çevre ve doğa farkındalığınızı artırın. İnsanlarımızın temiz ve doğal bir çevrede, sağlık, mutluluk ve huzurlu yaşayacağı bir gelecek adına bizlere katılın dedi. Haber: Mehmet Yılmaz


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ