“Türkiye’ye yayıldı”

KAYSERİ VALİSİ GÖKMEN ÇİÇEK, TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN’IN 100 APARTMANA 100 KÜTÜPHANE UYGULAMASININ TÜM TÜRKİYE’YE YAYILAN ÖRNEK BİR PROJE OLDUĞUNU SÖYLEDİKAYSERİ VALİSİ GÖKMEN ÇİÇEK, TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN’IN 100 APARTMANA 100

YAŞAM 11.07.2024 11:17:59 0
“Türkiye’ye yayıldı”
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın 100 Apartmana 100 Kütüphane uygulamasının tüm Türkiye’ye yayılan örnek bir proje olduğunu söyledi.
Talas Boyçelik ERVA Spor Kulübü açılışında konuşan Vali Çiçek, Başkan Yalçın’ın projelerini takdirle karşıladığını ifade ederek, “Projeyi çok önemsiyorum ve bu projenin özellikle Talas’ta olması çok önemliydi. Çünkü Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas’ın her yerinde mücadele veriyor. Yaptığı projeleri takdirle karşılıyorum. Özellikle sitelerin altında başlattığı kütüphane yapımları, binaların altındaki kullanılmayan alanları kütüphane olarak değerlendirmesi tüm Türkiye’ye yayıldı. Bunun yanında birçok alanda kurduğu sosyal tesisler, Gençlik Merkezindeki emeği, Zincidere 100. Yıl Mesire Alanı ve her yerde gençlerimiz için projeler yapıyor. Ayrıca başkanımızın kitapla ne kadar haşir neşir olduğunu biliyorsunuz. O yüzden Talas’ta olması önemliydi ve Boyçelik ERVA Spor Kulübü Talas’a çok yakıştı” dedi.
Bir ERVA da Mevlana Meydanı’na
Öte yandan Vali Çiçek, Başkan Yalçın ile birlikte Mevlana Mahalle Meydanında yapılacak olan ERVA Spor Kulübünün yerinde incelemelerde bulundu.
Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez’in yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı ve ASKF Başkanı Mutlu Önal ile bazı bürokratların katılımıyla gerçekleşen inceleme gezisinin ardından Vali Çiçek ve Başkan Yalçın, hem Selçuklu Evi’nde dinlenen yaşlılarla hem de Genç Ofisteki gençlerle sohbet ederek hal hatır sordu.

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ