SİYASİLER PINARBAŞINA AKIN EDİYOR

MİLLET-VEKİL BULUŞMASI YAPILDI

SİYASET 19.05.2024 11:24:00 0
SİYASİLER PINARBAŞINA AKIN EDİYOR

Pınarbaşı tarihinin en hareketli günlerinden birini yaşıyor. Cumhur İttifakı bileşenleri geçtiğimiz günde Pınarbaşı’na adeta çıkarma yaptı. Milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları ve vatandaşlarla bir araya gelirken, dünde Millet-Vekil Buluşması’nda MHP Milletvekilleri Pınarbaşılılarla buluştu.

Millet-vekil buluşmasını csosyal medya hesaplarından paylaşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 2 Haziran seçimine kadar gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacaklarını belirterek, ‘Sevdamız Pınarbaşımız’da, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Tamer Osmanağaoğlu ile birlikte Millet-Vekil buluşması düzenleyerek hemşerilerimizle bir araya geldik, taleplerini dinleyip dertlerine derman olmaya gayret gösterdik. Yemin ettik, Sevdamızın adı, mücadelemizin adı olacak. Hakkımız olanı geri almak için gece uyumadan, gündüz yorulmadan çok çalışacağız.’ dedi. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’de yaptığı paylaşımda geçtiğimiz hafta sonu ün boyu Pınarbaşılı hemşerilerimiz ve esnaflarımızla bir aradaydık. Sevdiren ve gönüllerde yer veren Rabbimize hamdolsun. Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin ata toprağı olan Pınarbaşı, asil duruşunu 2 Haziran’da inşallah yine iradesiyle beraber gösterecek ve Milliyetçi Hareket’i bağrına basacaktır ifadelerini kullandı. Haber: Mehmet Yılmaz


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ