REBA SPOR KULÜBÜ, HENTBOLDE LİGİ HEDEFLİYOR

Kulübün kurulma amacı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Reba Spor Kulübü Başkanı İhsan Özlü yıllardan beri hentbol sporunun içerisinde olduklarını belirtti.

SPOR 19.05.2024 11:53:00 0
REBA SPOR KULÜBÜ, HENTBOLDE LİGİ HEDEFLİYOR

Kayseri’de 3 yıl aradan sonra 2024-2025 hentbol sezonunda deplasmanlı 2.lige yükselmek için kurulan Reba Spor Kulübü haziran ayı başında bir ayağı da Kayseri’de oynanacak müsabakaların ardından adını erkekler kategorisinde deplasmanlı 2.ligde mücadele edecek takımların arasına yazdırmak istiyor.

Kulübün kurulma amacı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Reba Spor Kulübü Başkanı İhsan Özlü yıllardan beri hentbol sporunun içerisinde olduklarını belirtti. 

İşleri gereği bir süreliğine Kayseri’den uzak kaldıklarının altını çizen Özlü, bu sezon için erkekler kategorisinde bölgesel lige başvuru yapmak için Reba Spor Kulübünü kurduklarını söyledi. 

Sporcularının birçoğunun önceki yıllardan lig tecrübelerinin olduğunu vurgulayan Özlü,” Bu sezon 04-06 Haziran 2024 tarihleri arasında bir ayağı da Kayseri’de yapılacak olan bölgesel lig erkekler müsabakalarına katılacağız. İnşallah 2024-2025 sezonunda erkekler 2.ligine, daha sonraki sene ise 1.lige çıkmayı hedefliyoruz. Takımımız Kayseri’de yetişmiş olan hentbolcu sporculardan oluşuyor. Kayseri’de hentbol antrenörlüğü yapan Fatih Kulmaç, Ali Ulus ve Levent Kaya gibi hocaların sporcularından oluşan karma bir sporcu kadromuz bulunuyor. Genel olarak 2000 ve 2005 doğumlulardan oluşan bir jenerasyonumuz var. 3 kişi ise veteran dediğimiz 1993 doğumlu büyük yaştaki sporcularımızdan oluşuyor. 

Reba Spor Kulübümüzü 08 Mayıs 2024 Çarşamba günü Kayseri’de kurduk. İlk hedefimiz 2024-2025 hentbol sezonunda erkekler 2. liginde yer almaktır. Bölgesel lig müsabakalarına kadar antrenmanlarımızı haftada 3 gün Talas Spor Salonu’nda sürdürüyoruz. 04-06 Haziran 2024 tarihleri arasında Talas Spor Salonu’nda yapılacak olan bölgesel ligden 2.lige yükselme grubu hentbol erkekler müsabakalarına tüm sporseverleri takımlarını desteklemeye bekliyoruz” dedi. MUSTAFA CENGİZ 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ