KULÜPLÜ KÜÇÜK KADINLAR HENTBOL LİGİ MÜSABAKALARINDA SIRALAMA BELLİ OLDU

KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İL BİRİNCİSİ OLDU

SPOR 16.04.2024 16:12:00 0
KULÜPLÜ KÜÇÜK KADINLAR HENTBOL LİGİ  MÜSABAKALARINDA SIRALAMA BELLİ OLDU

2023-2024 hentbol sezonu kulüplü küçük kadınlar hentbol Kayseri il birinciliği Talas Spor Salonu’nda oynanan müsabakaların ardından sona erdi.

12 Şubat 2024 Pazartesi akşamı oynanan müsabakalarla başlayan kulüplü küçük kadınlar hentbol Kayseri il birinciliğinde final müsabakaları 20 Nisan 2024 Cumartesi günü oynanacak müsabakalarla tamamlanacak.

Talas Gençlik ve Spor Kulübü-A, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü, Kayseri Yeşilay Spor Kulübü, Talas Gençlik ve Spor Kulübü-B takımlarının mücadele ettiği kulüplü küçük kadınlar hentbol il birinciliğinde Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü şampiyonluğunu garantiledi. 

Dört devreli lig usulüne göre oynanan müsabakalar neticesinde Kayseri Yeşilay Spor Kulübü ikinciliği, Talas Gençlik ve Spor Kulübü–A takımı üçüncülüğü, Talas Gençlik ve Spor Kulübü-B takımı ise dördüncülüğü elde etti.

Turnuvada sıralamanın belli olmasının ardından Talas Spor Salonu’nda kupa ve madalya töreni düzenlendi. 

Törene; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yakup Deliktaş, Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, emekli öğretmen ve hentbol emektarı Alaattin Duman, hentbol antrenörleri, sporcular ve hentbol severler katıldı. Katılan protokol tarafından ilk dört dereceyi elde takımlara madalya ve kupaları verildi, günün anısına çektirilen fotoğrafların ardından tören sona erdi.   

Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, turnuva neticesinde Kayseri birinciliğini elde eden Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü takımının 20-24 Nisan 2024 tarihleri arasında Sivas’ta yapılacak kulüplü küçük kadınlar hentbol yarıfinal müsabakalarında Kayseri’yi temsil edeceğini söyledi. MUSTAFA CENGİZ 

 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ