KULÜPLÜ KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL KAYSERİ BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Kulüplü küçük erkekler hentbol Kayseri il birinciliği 17 Mart 2024 Pazar günü oynanan müsabakalarla tamamlandı.

SPOR 18.03.2024 12:20:00 0
KULÜPLÜ KÜÇÜK ERKEKLER HENTBOL KAYSERİ BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

2023-2024 hentbol sezonu kulüplü küçük erkekler hentbol Kayseri il birinciliği Talas Spor Salonu’nda oynanan müsabakaların ardından sona erdi. 

08 Şubat 2024 Perşembe akşamı oynanan müsabakalarla başlayan kulüplü küçük erkekler hentbol Kayseri il birinciliği 17 Mart 2024 Pazar günü oynanan müsabakalarla tamamlandı. 

2009-2010-2011-2012 doğumlu lisanslı sporcuların, dört devreli lig usulüne göre oynadığı müsabakalar neticesinde Melikgazi İzzet Öksüzkaya Orta Okulu Gençlik ve Spor Kulübü-A takımı 54 puanla il birinciliğini elde etti. 

Küçük erkeklerde Talas Gençlik ve Spor Kulübü-A takımı 30 puanla ikinci olurken, Talas Gençlik ve Spor Kulübü-B takımı 15,5 puanla üçüncü, Melikgazi İzzet Öksüzkaya Orta Okulu Gençlik ve Spor Kulübü-B takımı ise 11 puanla dördüncülüğü kazandı.

Müsabakaların ardından Hentbol Kayseri Temsilciliğinin organizasyonu ile Talas Spor Salonunda düzenlenen kupa ve madalya törenine; Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı bağımsız adaylarından Enver Sungur, Gençlik ve Spor Talas İlçe Müdürlüğü Sicil Lisans Şefi Betül Yılmaz, emekli öğretmen ve hentbol emektarı Alaattin Duman ile kulüp antrenörleri, sporcular ve hentbol severler katıldı. 

Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz kupa töreni öncesinde turnuvanın oynanmasında emeği geçen hentbol antrenörlerine, sporculara ve ailelerine teşekkür etti. 

Kulüplü küçük erkekler hentbol il birinciliğinde ilk dört sıralamayı elde eden kulüplere kupa ve madalyaları törene katılan protokol tarafından takdim edildi. 

Günün anısına çektirilen fotoğrafların ardından kupa töreni sona erdi. MUSTAFA CENGİZ 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ