Kayserili yüzücüler Viyana’ya uğurlandı

KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ALİ İHSAN KABAKCI, MİLLİ TAKIM İLE BİRLİKTE VİYANA’DA DÜZENLENECEK OLAN AVRUPA GENÇLER AÇIK SU YÜZME YARIŞLARI’NA KATILACAK OLAN KAYSERİLİ SPORCULARI UĞURLADI.

ASAYİŞ 10.07.2024 08:40:35 0
Kayserili yüzücüler Viyana’ya uğurlandı
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Milli takım ile birlikte Viyana’da düzenlenecek olan Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Yarışları’na katılacak olan Kayserili sporcuları uğurladı.
10-12 Temmuz 2024 tarihleri arasında Viyana’da düzenlenecek olan Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Yarışları’nda Milli takımda Kayseri’yi Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi (TOHM) sporcuları Ece Yıldırım, Burcu Naz Narin, Hikmet Sami Kopargil, Burhanettin Hacısağır, Yalçın Ulusoy, ve Eylül Ayçetin temsil edecek.
İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, sporculara katılacakları yarışlarda başarılar dileyerek, sporculardan madalya sözü aldı. Kabakcı, “Kayseri Yüzme TOHM sporcularımız Antalya’daki kampın ardından bugün inşallah Viyana’da ki şampiyonaya gidecekler. Gerçekten ilimizde yüzmede olimpik anlamda güzel çalışmalar yapılıyor. Buradan başta antrenör arkadaşlarımız olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyorum. Çok iyi bir nokta olduğumuzu ve bundan sonra da olimpiyatlar yolunda önemli adımlar atacağımız biliyorum. Sporcularımıza Viyana’da katılacakları turnuvada başarılar diliyorum” diye konuştu.

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ