İYİ PARTİ TALAS ADAYI GÖZÜTOK’DAN TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

Gözütok, "31 Mart seçimlerinde gecesini gündüzüne katıp sahada canla başla çalışan kadın kollarımıza ve teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

SİYASET 12.05.2024 11:44:00 0
İYİ PARTİ TALAS ADAYI GÖZÜTOK’DAN TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

İyi Parti Talas Belediye Başkan adayı Göker Gözütok, "31 Mart seçimlerinde gecesini gündüzüne katıp sahada canla başla çalışan kadın kollarımıza ve teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyorum." dedi. 

İyi Parti Talas Belediye Başkan adayı Göker Gözütok, geçtiğimiz hafta sonu İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İyi Parti Kayseri İl Başkanı Tansu Şener, İyi Parti GİK üyesi Kazım Yücel, İyi Parti Talas ilçe Başkanı İskender Akalın ve iyi Parti Talas Kadın kolları üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemekte bir konuşma yapan Gözütok, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde gecesini gündüzüne katıp bizimle sahada canla başla çalışan kadın kollarımıza ve teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyorum dedi. İyi bir seçim çalışması yürüttüklerini söyleyen Gözütok, ne var ki az bir farkla seçimi kaybettik. İnşallah iyi günlerde de hep birlikte buluşacağız ifadelerini kullandı. 

Haber: Mehmet Yılmaz

 

 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ