HENTBOL GÖZLEMCİ VE HAKEMLERİ, İFTAR YAPTI

Kayseri bölgesi hentbol gözlemci ve hakemleri düzenlenen iftar sofrasında bir araya geldi.

SPOR 24.03.2024 11:16:00 0
HENTBOL GÖZLEMCİ VE HAKEMLERİ, İFTAR YAPTI

Talas Gençlik Merkezinde 23 Mart 2024 Cumartesi akşamı düzenlenen iftar programına; Hentbol Kayseri Temsilcisi ve federasyon klasman gözlemcisi Mehmet Fatih Kaymaz, federasyon klasman gözlemcisi Hatice Kürkçüo, emekli öğretmen & hentbol emektarı Alaattin Duman, klasman hentbol hakemleri Adnan Topçu, Yiğit Özdemir, Ahu Topçu, Sonay Altunay, Kemal Arslan Eğitim Kurumları Yöneticisi Kemal Arslan, ICG Group Sağlık Hizmetleri kurucusu İsmail Çağrı Göç, ile il ve aday hentbol hakemleri katıldı. 

Talas Mevlana Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde hizmet veren Talas Gençlik Merkezinde Cihan Zenger Gıda Genel Müdürü Şaban Zenger’in ikramlarının yanı sıra ICG Group Sağlık Hizmetleri Kurucusu İsmail Çağrı Göç başta olmak üzere hentbol hakemleri Adnan Topçu, Demet Zor ve İrem Nisa Gökçek’in birlikte hazırladıkları iftarlıklardan oluşturulan iftar sofrasında bir araya gelen hentbol gözlemci ve hakemleri Ramazan ayının sevgi, merhamet, hoşgörü ve manevi duygularını yoğun bir şekilde yaşama fırsatını yakaladı. 

Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz, iftar sonrası yaptığı konuşmasında mekanın tahsis ve organizasyonunda desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Talas Gençlik Merkezi Müdürü Nesip Özaydın ile ekibine ayrıca iftar sofrasının hazırlanmasında maddi ve manevi katkıda bulunan herkese çok teşekkür etti. 

Hentbol gözlemci ve hakemleri iftar sonrası Has Oda’da çay eşliğinde sohbet etti. Günün anısına çektirilen fotoğrafların ardından iftar programı sona erdi. MUSTAFA CENGİZ 

 

 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ