ERÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde mezuniyet sevinci

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 42. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ. PROGRAM ÇERÇEVESİNDE 5 BÖLÜMDEN 225 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU.ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (ERÜ) İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ 2023-2024 EĞ

YAŞAM 9.07.2024 14:32:01 0
ERÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde mezuniyet sevinci
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı 42. dönem mezunlarını verdi. Program çerçevesinde 5 bölümden 225 öğrenci mezun oldu.
Erciyes Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine; Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Yükseköğretim Kurulu Üyesi ve ERÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derviş Karaboğa, Genel Sekreter Prof. Dr. İbrahim Narin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili, 20. Dönem Kayseri Milletvekili ve Kayseri Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz ile akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı. Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, Erciyes Üniversitesi’nin adından söz ettiren bir üniversite olduğunu belirterek, “Bizim bir hayalimiz, bir sevdamız var. Bizler, ülkemize ve bütün insanlığa hizmet etmek istiyoruz. Bu doğrultuda elimizden gelen çalışma gayretini gösteriyoruz. Bu çalışmaları yaparken öğrencilerimize, idari personelimize ve akademisyenlerimize çok şey borçluyuz. Onların fedakarlıkları, üniversitemizin ismini üst noktalarda geçmesini sağlamakta. Bu nedenle emeği geçen bütün üniversite camiamıza teşekkür ederim. Onlarla birlikte daha güzel çalışmalar için gayret gösteriyoruz” dedi. Öğrenciler ile her zaman beraber olmaya gayret gösterdiklerinin de altını çizen Rektör Prof. Dr. Altun, mezun olan öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek şunları kaydetti;
“Sevgili mezunlarımız, unutmasınlar ki hayat çokta uzun değil. Güzel olan bu süreyi dolu dolu geçirip, ülkeye ve insanlığa hizmet edebilmektir. Sizlere meslek hayatlarınızda başarılar diliyorum.”
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Faik Bilgili ise Erciyes Üniversitesi’nin bilimsel çalışmaları ile markalaşmış bir üniversite olduğunu belirterek, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından fakülte birincisi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi Açelya Özdemir, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.
Mezuniyet töreni öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından sona erdi.

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ