EHLİKEYF MASTER TAKIMI ZİRVEDEKİ YERİNİ PERÇİNLEDİ…

Başkan Deniz Atik liderliğinde antrenörler Ferhat Çalışkan ve Oktay Çevrim başarısı alkışlanıyor.

SPOR 8.05.2024 16:00:00 0
EHLİKEYF MASTER TAKIMI ZİRVEDEKİ YERİNİ PERÇİNLEDİ…

Ehlikeyf Master Takımı, başarıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. 

Başkan Deniz Atik liderliğinde antrenörler Ferhat Çalışkan ve Oktay Çevrim başarısı alkışlanıyor. 

Deniz Atik Ehlikeyf Master Takımı gerek şehir içi ve gerekse de şehir dışında Kayserimizi en iyi şekilde temsil ederken tecrübeli ayaklar başarılarına doymuyor. 

ATİK’TEN ÇALIŞKAN VE ÇEVRİM’E TEŞEKKÜR

Kulüp başkanı Deniz Atık açıklamalarında başarının teknik sorumlu Ferhat Çalışkan ve Hocamız Oktay Çevrim arkadaşlarına borçlu olduğuna dikkat çekti. 

Ehlikeyf Master Takımı başkanı Deniz Atik, yaptığı sezon değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi: 

Ehlikeyf takımımızın bu başarısı hiç kuşku yok ki değerli hocalarımız Ferhat Çalışkan ve Oktay Çevrim başta olmak üzere tüm takımda forma terleten oyuncularımızın başarısıdır.  

Daha yolun başındayız. Bu takımla ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam ediyoruz. 

FERHAT ÇALIŞKAN’DAN SEZON YORUMU 

Öte yandan Ferhat Çalışkan açıklamalarında ise başarıyı yorumladı.

Çalışkan şu değerlendirmede bulundu:  Kayserimizde düzenlenen Kayseri Masterler Ligi Futbol Turnuvasında Ligi 1.olarak bitirmenin sevincini yaşıyoruz. 

Bu anlamda öncelikle turnuvaya katılım sağlayan bütün takımlara ve bu oluşumda her türlü emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.  Sezonun İkinci yarısına ilk yarıya nazaran daha temkinli ve güçlü başladığımızı söyleyebilirim. Ehlikeyf Masterlar olarak müthiş bir hava yakaladık. Birlik ve beraberliğimizin en üst seviyede olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda bizlere en fazla desteği veren Ailelerimiz hiçbir maçta bizleri yalnız bırakmayıp gücümüze güç kattıkları için  onlara da sonsuz teşekkürlerimi  sunuyorum. Başarılarımızda onların katkılarını göz ardı etmemiz mümkün değildir. 

ADI GİBİ BİR TAKIM OLUŞTURDUK…

Takım olarak kaliteli ve teknik oyunculara sahip bir takım olmamızla birlikte gerçekten takım içerisinde saygı ve sevgi her zaman ön planda olmuştur. Başarılı olmamızdaki en büyük etken budur. Keyif almak için çıkmış olduğumuz bu yolda hem keyif alıyoruz, hem de bizi izleyen herkese keyif vermek istiyoruz. Umarım bizi izleyen ve bizimle mücadele eden herkes keyif alıyordur. Buradaki asıl amacımız güzel dostluklar edinmek ve bu dostlukları pekiştirmek. 

Sözlerimin sonuna gelirken yakın zamanda play off maçlarının yeri ve saati belli olacak. Buradan ve sosyal medyadan  maçların yerleri ve saatlerini paylaşacağız. Bütün sporseverleri play off maçlarımıza bekliyoruz. Keyif almak istiyorsanız Lütfen bizleri izlemeye devam edin. Saygılarımla MUSTAFA CENGİZ 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ