CİHAN’IN GÖZBEBEĞİ ŞUBESİ TALAS’TA 

Cihan Exclusive, Talas Şubesi geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor.

TALAS 21.03.2021 17:01:00 0
CİHAN’IN GÖZBEBEĞİ ŞUBESİ TALAS’TA 

Cihan Exclusive, Talas Şubesi hizmete başladığı günden beri müşterilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. 

Kayseri Üniversitesi girişinde 15 Temmuz Yerleşkesi karşısında Ocak ayının son günlerinde hizmetine başlayan Cihan Exclusive Talas Şubesi aradan geçen kısa süre içerisinde Talas’ın göz bebeği mekan haline geldi.  

Cihan Exclusive Talas Şubesi İşletme Sorumlusu Y. Selim Zenger, Cihan Zenger Gıda Ltd. Şti. olarak Kayseri’de 6 şubeleri olduğunu belirterek Talas Şubesinin hizmet kapasitesi olarak diğer şubelerinden daha büyük olduğuna dikkati çekti.  

Cihan Exclusive Talas Şubesi hakkında açıklamalarda bulunan Zenger,” Talas şubemizi tamamen kendi dekorasyonumuza göre tasarladık ve 2021 yılı Ocak ayı sonu itibarı ile Cihan çatısı altında hizmete hazır hale getirdik. Şu an; cafe, tezgah satışı ve paket servisimiz devam etmektedir. Kendi bünyemiz altında ürettiğimiz yaklaşık dört yüz çeşit ürün bulunuyor. Çok geniş yelpazeli olan bu ürünleri ana başlıkları ile; yaş pasta çeşitleri, kuru pastalar, ekmek türleri, unlu mamul çeşitleri, şerbetli tatlı türleri ve dünya mutfağından çeşitli yemekler şeklinde toplayabiliriz. İşletmemiz de fırınlarımız saat 06:00 da çalışmaya başlıyor gece 24:00’e kadar hizmetimizi sürdürüyoruz. Unlu mamul ürünlerimiz her sabah eski sanayi bölgesindeki imalathanemizden çiğ olarak işletmemize geliyor. Talas şubemizdeki fırınımızda öğlene doğru sıcak sıcak pişirilerek müşterilerimize sunuluyor. Pandemi süreci dışındaki normal zamanlarda işletmemiz sabah 07:00’den gece 02:00 ye kadar hizmetini sürdürmektedir. Cihan Talas şubemiz 160-180 kişilik kapasitede, ayrıca özel yemek ve toplantı organizasyonları için 70 kişilik ayrı bir salon, 2 adette 20’şer kişilik localarımız bulunuyor” diye konuştu. Haber Merkezi 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ