CHP'NİN BELEDİYE BAŞKANLARI ANITKABİRİ ZİYARET ETTİ

YEREL YÖNETİMLER ÇALIŞTAYINA KATILDILAR

SİYASET 21.04.2024 12:02:00 0
CHP

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Başkanı seçilen Sarız, Felahiye ve Akkışla Belediye başkanları ve 2 Haziran'da yapılacak Pınarbaşı Belediye Başkanlığı seçiminde CHP'nin adayı olan Deniz Yağan Ankara’ya çıkarma yaptı. Başkanlar, Ankara’da Anıtkabiri ziyaret etti, Yerel Yönetimler Çalıştayına katıldı.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde CHP’den Belediye başkanı seçilen Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu, Felahiye Belediye Başkanı ŞeferGüleser ile Akkışla Belediye Başkanı Mustafa Dursun Ankara’ya gitti. Başkanların Ankara ziyaretinin sebebi ise CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in başkanlığında büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarının katılımı ile yapılacak olan Yerel Yönetimler Çalıştayı. Çalıştay öncesinde CHP’liler Genel Başkan Özgür Özel ile Anıtkabir’i ziyaret etti. CHP Genel Başkanı, Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesajda, "Cumhuriyetimizi, emanet ettiğiniz gençlerle birlikte yüceltmek için azimle ve kararlılıkla mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.

CHP’li belediye başkanlarının yanı sıra Kayseri İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış’nın da katıldığı Ankara ziyaretinde Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’da hazır bulundu. CHP İl Başkan Yardımcısı Niyazi Ünalmış, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Seçilmiş Belediye Başkanlarımızla Evrensel Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İzindeyizdedi. 

Haber: Mehmet Yılmaz


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ