CHP'LİLER YENİ UFUKLAR VE ADANALILAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kocasinan Belediye Başkan adayı Mustafa Yıldız ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Özgür Alçı, pazar günü yapılacak seçimlerde destek istedi.

SİYASET 28.03.2024 15:51:00 0
CHP

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kocasinan Belediye Başkan adayı Mustafa Yıldız ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Özgür Alçı, Yeni Ufuklar Derneği Kayseri Şubesi ve Adanalılar Eğitim ve Kültür Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette adaylar projelerini anlattı ve pazar günü yapılacak seçimlerde destek istedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayları, Milletvekili Aşkın Genç ile birlikte ziyaretlerin sürdürüyorlar. Bu çerçevede Kocasinan Belediye Başkan adayı Mustafa Yıldız ve Melikgazi Belediye Başkan adayı Özgür Alçı ile Yeni Ufuklar Derneği Kayseri Şubesi ve Adanalılar Eğitim ve Kültür Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, değişimin kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Yeni Ufuklar Derneği Kayseri Şube Başkanı Şükrü Efe ve yönetim ile Adanalılar Eğitim ve Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Nihat Sezgin ve yönetim kuruluna projelerin anlatan Alçı ve yıldız Pazar günü yapılacak olan seçimlerde destek istediler.  Haber Merkezi 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ