CHP’LİLER PINARBAŞINA ÜST KURDU

GENÇ: PINARBAŞI HALKI 2 HAZİRAN'DA GEREĞİNİ YAPACAK

SİYASET 5.05.2024 11:37:00 0
CHP’LİLER PINARBAŞINA ÜST KURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, geçtiğimiz hafta sonu Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’la seçim otobüsü ile ilçe turu yaptı. Genç ve Yağan seçim otobüsten halkı selamladı. Halkla da sohbet eden Milletvekili Aşkın Genç, 2 Haziran'da tekrarlanacak seçimlerde Pınarbaşı halkı 31 Mart'ta olduğu gibi 2 Haziran'da da sandıkta gereğini yapacak dedi.

CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Pınarbaşı'na adeta üst kurdu. CHP’nin adayı Deniz Yağan ve CHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Eser Çetinkaya ile Pınarbaşı’nı karış karış gezen Genç, Pazarören, Demircili, Yağlıpınar, Tersakan, İnliören, Cinliören Mahallelerinde ve Pınarbaşı merkezde vatandaşlarla bir araya gelerek, destek istedi.CHP Genel Merkezi’nin bölgeye gönderdiği seçim otobüsü ile ilçe turu yapan Genç, vatandaşların seçimlerin siyasi bir kararla iptal edilmesinden dolayı tepkili olduklarını belirterek, seçimler içinde iddialı konuştu. Genç, ‘Seçilmiş Belediye Başkanımız Sayın Deniz Yağan, İlçe Başkanımız Sayın Eser Çetinkaya ve arkadaşlarımız ile Yeni Sanayi esnafımızlayız. Pınarbaşı halkı 31 Mart'ta olduğu gibi 2 Haziran’da da gereğini yapacak hizmeti, halkçı ve sosyal belediyeciliği tercih edecek.’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisinin Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’da 2 Haziran seçimleri için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Yağan, sandıkta kazanıp masada kaybetmek bizi üzdü. Ancak halkımız 2 Haziran’da gereğini yapacak ve destekleriyle sandıkları patlatacağız. Pınarbaşı halkı müsteri olsun. bu seçimi biz fark atarak kazanacağız ifadelerini kullandı. 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Pınarbaşı Belediye Başkanlığı ve Meclis üyelerinin seçimleri, MHP’nin itirazı üzerine iptal edilmiş ve seçimlerin 2 Haziran tarihinde tekrarlanması kararlaştırılmıştı. Haber: Mehmet Yılmaz

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ