Büyükşehir’den 15 Temmuz’da bisiklet turu

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR A.Ş. TARAFINDAN, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’NE ÖZEL ‘MİLLETİN ZAFERİ’ SLOGANIYLA BİSİKLET TURU ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEK.

ASAYİŞ 11.07.2024 09:47:14 0
Büyükşehir’den 15 Temmuz’da bisiklet turu
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel ‘Milletin Zaferi’ sloganıyla bisiklet turu etkinliği düzenlenecek.
Darbe girişimini, vatandaşların sokaklara çıkarak demokrasi ve egemenlik mücadelesi ile bastırıldığı 15 Temmuz 2016 tarihinin yıl dönümünde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi de bünyesindeki Spor A.Ş. ile farkındalık etkinlikleri gerçekleştiriyor. Bu çerçevede 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü olan bu önemli günde Büyükşehir Spor A.Ş. ‘Milletin Zaferi’ sloganıyla 9 kilometrelik parkurda bisiklet turu etkinliği düzenliyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel etkinlikte, 15 Temmuz 2024 tarihinde bisiklet teslimi saat 18.00’de gerçekleşecek. Etkinliğin başlangıç saati 18.30 olarak belirlenirken, bitiş saati ise 19.15 şeklinde planlandı. RHG Enertürk Enerji Stadyumu’ndan başlayacak bisiklet turu etkinliği, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde son bulacak.
Toplam 9 kilometrelik parkurda yapılacak etkinliğe kayıtlar ise ‘www.sporaskayseri.com.tr’ üzerinden yapılabilecek.

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ