Büyükkılıç, STK temsilcileriyle bir araya geldi

TALAS 11.09.2021 14:57:00 0
Büyükkılıç, STK temsilcileriyle bir araya geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları'nın temsilcileri ile bir araya geldi. Büyükkılıç, ayrıca Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunlar ve Mensuplar Buluşması’na katıldı.

Emirgan’da gerçekleşen görüşmede Başkan Büyükkılıç'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ve Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş ve üyeleri katıldı.

Dernek üyeleri ile bir araya gelen ve hasbihal eden Başkan Büyükkılıç, birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, kadim kent Kayseri için çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.

Büyükkılıç, ayrıca AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve protokol ile birlikte Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunlar ve Mensuplar 128. Yıl Buluşması’na katıldı. Büyükkılıç, 1893 yılında eğitim-öğretim hizmeti vermeye başlayan ve 128 yıldır aralıksız olarak hizmetine devam eden Kayseri Lisesi’nin mezunlarını ve mensuplarını selamladı.


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ