BAŞKAN MUSTAFA İLMEK’TEN GÖNÜL İFTARI BULUŞMASI

İncesu Kapalı Spor Salonu ve çevresinde ‘ Bir Yudum Su, Bir Lokma Ekmek’ temalı iftar programına yaklaşık 9 bin kişi katıldı

SİYASET 28.03.2024 15:54:00 0
BAŞKAN MUSTAFA İLMEK’TEN GÖNÜL İFTARI BULUŞMASI

“AK Parti’nin artıklarına kucak açıyorlar”
 İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mustafa İlmek, İncesu’da ‘ Bir Yudum Su, Bir Lokma Ekmek’ temalı iftar programı düzenlendi. AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Ak Parti İl Başkanı Fatih Üzüm’ün de katıldığı programa 9 bine yakın vatandaş katıldı.İftarda konuşan Elitaş Ak Parti’ye katılan Pamukçu üzerinden Erbakan’ı eleştirerek, “Unutmayın beni terk eden seni de terk eder. Nefsine esir düşenleri, AK Parti’nin artıklarına kucak açıyorlar” dedi.

Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış
*** Ak Parti İl Başkanı Üzüm’ün hedefinde de YRP vardı. Üzüm, “Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış. Bazı adamlar var kötü niyetli, çıktılar piyasaya ama baktılar olmuyor. 31 Mart akşamında nefsine yenik düşenler, kendini davadan üstün görenler sandıkta cevabını alacak” diye konuştu.İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek d “Ayırmadık, ayrıştırmadık. Aynı sofrada buluşmak istedik ve bunu da başardık. Bir lokma ekmeği bizimle bölüşen herkese teşekkür ederim” dedi.

İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncesu Belediye Başkan adayı Mustafa İlmek, İncesu Kapalı Spor Salonu ve çevresinde ‘ Bir Yudum Su, Bir Lokma Ekmek’ temalı iftar programı düzenlendi. İftar programına AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, MHP İl Başkan Yardımcıları, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
İftar programı öncesi konuşan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek “ İncesu’da görülmemiş bir iftar programı organize ettik. Ayırmadık, ayrıştırmadık. Aynı sofrada buluşmak istedik ve bunu da başardık. Bir lokma ekmeği bizimle bölüşen herkese teşekkür ederim” dedi.
AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ise “ Mustafa Başkanımız bizim canımız ciğerimiz. Biz İncesu’dan çok memnunuz. Her akşam sevenleri ile bizlere enerji oluyor. Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış. Bazı adamlar var kötü niyetli, çıktılar piyasaya ama baktılar olmuyor. 31 Mart akşamında nefsine yenik düşenler, kendini davadan üstün görenler sandıkta cevabını alacak” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ise konuşmasında “AK Parti iktidarı döneminde İncesu’ya önemli yatırımlar yaptık. Kayseri’de TOKİ konutları İncesu da başladı. Organize Sanayi Bölgemizin alanlarını genişlettik. İncesu, önceden Kayseri dışında bir yer idi. Şimdi daha yakın bir noktaya getirdik. Siyaset uzun soluklu bir iştir. Siyaset aynı davayı güden insanların kol kola gittiği büyük maratondur. Suat Pamukçu diye bir milletvekilimiz var. Kendisini eskiden de tanırım. Milli Selamet Partisinden beri vardı. Suat vekilimiz bizlere katıldı. Eski ortağımız Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Suat Pamukçu’da için ‘ Yolunu Şaşırmış’ dedi. Ey Erbakan Suat Pamukçu Milli Görüş davasına girdiğinde siz daha dünyaya gelmemiştiniz. Milletvekilliğinde 3 dönem kuralı var. Geldin, oldun gittin. Unutmayın beni terk eden seni de terk eder. Nefsine esir düşenleri, AK Parti’nin artıklarına kucak açıyorlar” şeklinde konuştu.
Haber Merkezi


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ