Başkan Yalçın, İSO İlk 500 2023 Listesi’ne giren Kayserili firmaları kutladı

İSTANBUL SANAYİ ODASI (İSO) TARAFINDAN HER YIL DÜZENLİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN 'TÜRKİYE'NİN İLK 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU 2023' ARAŞTIRMA SONUÇLARI AÇIKLANDI.

GÜNCEL 25.06.2024 14:33:42 0
Başkan Yalçın, İSO İlk 500 2023 Listesi’ne giren Kayserili firmaları kutladı
İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ’Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023’ araştırma sonuçları açıklandı.
2023 yılı İSO ilk 500 listesinde 14 Kayseri firması yer aldı. Çoğunluğu Kayseri OSB’de yerleşik olan Kayseri firmalarından HES Hacılar’ın ilk sırada yer aldığı listede, Kayseri Şeker Fabrikası ikinci, Hasçelik Kablo ise üçüncü sırada yer aldı. Boyteks Tekstil, bu sene listeye yeni giren firmalar arasında yer aldı. Sıralamaya giren firmaları kutlayan Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın; "İSO ilk 500 sıralamasında küresel ekonomide yaşanan tüm zorluklara rağmen bu sene 14 firmamız listeye girmeyi başardı. Böylesine önemli bir listede, ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında 14 firmayla temsil ediliyor olmak Kayserimiz adına sevindiricidir. Sanayicilerimizin gösterdiği üstün performans, ülke ekonomisinin büyümesini ve kalkınmasını ciddi anlamda desteklemektedir" dedi.
Sıralamaya giren tüm firmaları kutlayan Kayseri OSB Başkanı Mehmet Yalçın; "İSO ilk 500 sıralamasında yer alan firmalarımızı ülkemiz ekonomisine, ihracatına ve istihdamına sağladıkları büyük katkılardan dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ