Başkan Çolakbayrakdar; “Ulaşımda da çağ atlatıyoruz”

KOCASİNAN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER, İLÇENİN DÖRT BİR YANINDA YOL YAPIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR. YAPILAN HİZMETLERLE KAYSERİ’NİN ULAŞIMINI DAHA KONFORLU HALE GETİRECEKLERİNİ BELİRTEN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, ‘YO

VİDEO HABER 14.09.2022 12:38:00 0
Başkan Çolakbayrakdar; “Ulaşımda da çağ atlatıyoruz”

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçenin dört bir yanında yol yapım ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yapılan hizmetlerle Kayseri’nin ulaşımını daha konforlu hale getireceklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ‘Yol medeniyettir’ anlayışıyla hizmet atağını sürdürdüklerini ve her alanda olduğu gibi ulaşımda da Kocasinan’a çağ atlatmaya devam ettiklerini söyledi.

İlçe genelinde yenileme çalışmalarını yoğun tempoda sürdürdüklerine dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalar neticesinde mahalleler, birer birer yeni çehrelerine kavuştuğunu vurguladı. Yaptıkları yol ve kaldırım çalışmalarıyla sadece Kocasinan sakinlerine değil, tüm şehre daha kaliteli hizmet sunduklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar; “‘Yol Medeniyettir’ anlayışı ile Kocasinan’ın dört bir yanında yenileme çalışmaları yürüterek, ulaşımı daha konforlu hale getiriyoruz. Bu doğrultuda Kayseri’nin trafiği rahatlatacak ve konforunu artıracak olan en önemli noktalarda çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle her yapılan yeni yol ve yenileme çalışmasıyla bölgelerin yenilenmesi açısından son derece önemli ve değerlidir. Bu noktada Kocasinan’ımızın her bir bölgesinde benzer çalışmalarla yenilemeye devam ediyoruz. Bütün gayretimiz, vatandaşlarımıza daha rahat ve daha konforlu bir Kocasinan sunmak içindir. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’da ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmaların aralıksız devam edeceğini de sözlerine ekledi.


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ