Başkan Çolakbayrakdar; "Kentsel dönüşümle ayrıcalıklı yaşam sunuyoruz"

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NİN YUNUSEMRE MAHALLESİ'NDE YÜRÜTTÜĞÜ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ ÇERÇEVESİNDE 2. ETAPTAKİ YENİ KONUTLARIN TEMELİ ATILDI. TEMEL ATMA PROGRAMINA KATILAN KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, KENTSEL DÖNÜŞÜMLE HEM MODERN KONUT

VİDEO HABER 5.09.2022 15:42:00 0
Başkan Çolakbayrakdar;

Kocasinan Belediyesi’nin Yunusemre Mahallesi’nde yürüttüğü Kentsel Dönüşüm Projeleri çerçevesinde 2. etaptaki yeni konutların temeli atıldı. Temel atma programına katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümle hem modern konutlar inşa ederken hem de sosyal donatılarıyla vatandaşlara ayrıcalıklı yaşam sunduklarını vurguladı.

Kocasinan’ın en önemli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Yunusemre Mahallesi’ndeki 2.etabın çalışmalarını kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. “Hemşehrilerimiz için daha sağlıklı, daha güvenli ve daha konforlu olacakları mutlu yuvalar ve sosyal donatılar inşa ediyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, dönüşümle birlikte sosyal dönüşümü de aynı anda gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Yunusemre Mahallesi’nde de kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar; "Yunusemre Mahallemizdeki Kentsel Dönüşüm Projemiz çerçevesinde 2.etaptaki yeni konutların temelini atıyoruz. Hayırlı olsun. Kazasız, belasız bir şekilde çalışmaların tamamlanmasını temenni ediyorum. Diğer bölgelerde olduğu gibi bu bölgemizde de kentsel dönüşüm çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bundan sonrada aile sağlık merkezi gibi bölgenin ihtiyacı olan parklar, çevre düzenlemesi ve diğer sosyal donatıların inşaatına başlayacağız. Kentsel dönüşümle yeni konutlar inşa ederken, hem de bölgede yaşayan hemşerilerimize sosyal donatılarla daha refah yaşam sunacağız. Özellikle Yunusemre, Gaziosman ve Yavuzlar Mahallemizi, yeni çehreye kavuşturma gayreti içerisinde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacağı ve mutluluk duyabileceği bir Kocasinan inşa etmeye devam edeceğiz " ifadelerine yer verdi.
Başkan Çolakbayrakdar, ardından Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde Yunusemre ’ye kazandırdığı aile sağlık merkezinin son halini kontrol etti. Başkan Çolakbayrakdar, sosyal belediyeciliği ön plana çıkartan önemli projelere imza attıklarını ve bu doğrultuda mahallelerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri birer birer yerine getirdiklerini sözlerine ekledi.


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ