Başkan Çolakbayrakdar: "İlçemizin geleceği için çalışıyoruz"

KOCASİNAN BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYIRSEVER MEHMET ALTUN’UN DESTEĞİYLE YAKUT MAHALLESİ’NDE YAPTIRILAN 24 DERSLİKLİ İLKOKUL VE 6 DERSLİKLİ ANAOKULUN TEMELİ ATILDI. OKULUN TEMEL ATMA PROGRAMINA KATILAN KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR; "GENÇL

VİDEO HABER 21.08.2022 13:03:00 0
Başkan Çolakbayrakdar:

Kocasinan Belediyesi tarafından hayırsever Mehmet Altun’un desteğiyle Yakut Mahallesi’nde yaptırılan 24 derslikli ilkokul ve 6 derslikli anaokulun temeli atıldı. Okulun temel atma programına katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; "Gençlerimiz ve ilçemizin geleceği için dur durak bilmeden çalışıyoruz" dedi.
Geleceğin teminatı çocukların tekli eğitime geçmesi noktasında yoğun gayret gösterdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar; "Yakut Mahalle’mizdeki okulun temelleri atılıyor. İnşallah kazasız, belasız inşaatının tamamlanmasını diliyorum. İlkokulun yanı başındaki anaokulunun da inşaatına başlandı. Gerek imar gerekse planlama çalışmasının ardından bölgenin ihtiyacı olan okul çalışmalarına başladık. Hızlı bir şekilde temelini attıktan sonra inşaatlarını tamamlamayı hedefliyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimizin daha iyi eğitim alabilmeleri için yoğun gayretle çalışıyoruz. Hayırseverimiz Mehmet Altun Amcamızdan Allah razı olsun. Rabbim, hayırlarını kabul etsin. Özellikle hayırseverlerimizin desteğiyle ilçemizde okulların temellerini birer birer atıyoruz. Kocasinan’ımızın ve Kayseri’mizin her bir köşesinde yeni okulların temellerini atarak, Büyük ve Güçlü Türkiye’de yetişen evlatlarımız için fiziki yapıları hayata geçirmiş olacağız” ifadelerini kullandı.
Okulun vatana, millete hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ının farklı yerlerinde okulların yapılması için dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ