ASKON, TİCARET BAKAN YARDIMCISI VOLKAN AĞAR’I ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi yönetim kurulu Kültepe Ekonomi Zirvesi için çalışmalarını alalıksız olarak sürdürüyor.

GÜNCEL 8.07.2024 12:56:00 0
ASKON, TİCARET BAKAN YARDIMCISI VOLKAN AĞAR’I ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi yönetim kurulu Ticaret Bakan Yardımcısı  Volkan Ağar’ı  ziyaret etti.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON ) Kayseri Şubesi Kültepe Ekonomi Zirvesi için çalışmalarını alalıksız olarak sürdürüyor.

Bu kapsamda Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi yönetim kurulu başkan İlker Barlı yönetiminde Ankara'da bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdi.

Ziyaretlerle ilgili bir bilgilendirmede bulunan Bu kapsamda Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi yönetim kurulu başkan Barlı  "Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi olarak Ticaret Bakan Yardımcımız Sayın Volkan Ağar Beyi makamında ziyaret ettik. Görüşmemizde, Kültepe Ekonomi Zirvesi üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik." dedi.

BÜLENT KARACAN'I UĞURLADILAR

Öte yandan Barlı yaptığı açıklamada "Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle İstanbul Beylikdüzü Kaymakamlığı'na atanan Melikgazi’de gayretli çalışmalar ortaya koyan değerli kaymakamımız Sayın Bülent Karacan'a yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileriz." ifadesine yer verdi. Mustafa Cengiz


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ