AGSYD’DEN BAŞKAN METİN’E ZİYARET

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleri, Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

SPOR 12.06.2024 16:37:00 0
AGSYD’DEN BAŞKAN METİN’E ZİYARET

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleri, Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin’i makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarları Derneği (AGSYD) Kayseri Şubesi, 31 Mart seçimlerinin ardından Bünyan Belediye Başkanlığına seçilen Selahattin Metin’i makamında ziyaret etti. AGSYD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz, yönetim kurulu üyeleri Murat Turp ve Naci Gültekin Şeker tarafından gerçekleştirilen ziyarette Başkan Metin, Bünyan’a yapılacak olan projeler ve hayata geçirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Metin, Şube Başkanı Kaymaz ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı son derece memnun kaldığını belirterek “Bünyan için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Yaklaşık 2 buçuk aylık sürede Bünyan için neler yapabiliriz, Bünyan’a neler katabiliriz bunun planlamasını yaparak hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bazı projelerimizin sözleşmeleri imzalandı. Yakında hem açılış hem de temel atma törenlerini aynı anda düzenleyeceğiz. AGSYD Kayseri Şubesi olarak sizlerin ziyareti ise bizleri ayrıca memnun etmiştir” dedi.

Ziyarette konuşan AGSYD Kayseri Şube Başkanı Mehmet Fatih Kaymaz ise “Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin’i makamında ziyaret ederek çalışmaları ve belediye hizmetleri ile Selahattin Metin Başkanın projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendisine AGSYD Kayseri Şubesi olarak görevinde başarılar dileriz” açıklamasında bulundu.

AGSYD Kayseri Şubesi, Başkan Metin’e yapılan ziyaret sonrasında Bünyan’da yer alan Dalyan Çiftlik Restaurant’ı da ziyaret ederek, sorumlu müdür Muammer Kaya’dan restaurant çalışmaları ve yeni dönemde yapılacak olan ek tesis hakkında bilgiler aldılar. Spor Servisi 

 

 


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ