DEMİREL: 2022’DE ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK

KAYSERİSPOR 29.12.2021 10:01:00 0
 DEMİREL: 2022’DE ÜLKE EKONOMİSİNE KATKIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK

COD Enerji Üretim A.Ş. Yöneticisi Cemil Demirel, 2022 yılında Ülke Ekonomisine olan katkılarının artarak devam edeceğini bildirdi.

COD Enerji Üretim A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demirel, bir açıklama yaparak pandemiye rağmen üretmeye, çalışmaya ve istihdam sağlamaya devam ettiklerini söyledi. 2022 yılında da Ülke Ekonomisine olan katkılarının artarak devam edeceğini söyleyen Demirel, 2021’de sıkıldık, bunaldık ama yılmadık. Üretime ve Ülke Ekonomine katkımızı kat be kat sürdürdük dedi.

Demirel, şunları kaydetti” yeni yıl beraberinde yeni hedefleri, yepyeni umutları, yeni hayalleri, yeni başlangıçları getirir. Her yıl olduğu gibi 2022'de de en büyük güvencemiz, milletimizin sağduyulu olarak birliğe, beraber yaşamaya ve kardeşliğe olan tartışılmaz inancıdır. Bu inancın önüne set çekecek, bu inancı sulandıracak ve vatandaşlarımızın umutlarını kıracak bütün gelişmelerin, bütün girişimlerin ve bütün hesapların karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz. Türk milleti, kimsenin himayesine muhtaç olmadan kendi istikbalini de kendisini de korumaya devam edecektir. Herkes bunu böyle bilmeli ve hesabını da buna göre yapmalıdır. Biz milletimizin azmine, iradesine güvenmeye, karşı karşıya bulunduğu bütün zorlukları kendi azmi ve iradesiyle aşabilecek kudrette olduğuna da inanmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün Kayserililerin yeni yılını kutluyorum.  İnşallah 2022 daha güzel olacak. Önemli çalışmalara imza atacağız. Yüzlerce kişi ye daha iş istihdamı iş imkânı sağlayacağız"  Haber: Mehmet Yılmaz


ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI HALİT YAĞMUR: HER BOZKURT İŞARETİ YAPAN ÜLKÜCÜ DEĞİLDİR

DİRMEN “İSTEDİĞİNİZ OLMADI OLMAYACAK”

CHP İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINDA PINARBAŞI VURGUSU YAPILDI

CHP İL KADIN KOLLARI SEÇİM YAPTI

TİP KAYSERİ YÖNETİMİ İSTİFA ETTİ

HAYRİYE ERDEM GÜVEN TAZELEDİ

KUTLU PARTİ KURULDU

DEMİREZEN, LİDERİMİZİN TÜM KAYSERİLİLERE SELAMI VAR

CHP KOCASİNANDA DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

PINARBAŞI’NDA HALK YENİDEN SANDIGA GİTTİ