HALİL ATIYOR, EMAR COŞUYOR…

ARGINCIK SPOR KULÜBÜ CAFER TÜRKER TESİSİ AÇILDI

AMATÖR MAÇTA GERGİNLİK

ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞAYETKİ BELGESİNİ ALAN ERHAN ÖZHAN, İDDİALI KONUŞTU

İYİ PARTİ’Yİ BÜNYAN’DA BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIM
İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanlığı görevine atanan ve yetki belgesini il başkan vekili Metin Ceylan’dan alan Erhan Özhan iddialı ve net bir konuşma yaptı. Özhan, Bünyan gireceği ilk seçimde iyi partiyi birinci parti olarak görecek ve sonrasında yaşayacağımız yerel seçimlerde de iyi belediyecilikle mutlaka tanışacak dedi. Bu teminatı buradan ilçe başkanı olarak veriyorum diyen Özhan, bundan da tüm partililerimizin ve Bünyanlıların  emin olmasını ilan ediyorum ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı Ömer Faruk Bürüngüz'ün istifasının ardından başkanlık görevine atanan Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erhan Özhan düzenlenen bir törenle yetki belgesini aldı. Genel merkezden gönderilen yetki belgesini İyi Parti İl Başkanvekili Metin Ceylan’ın elinden alan Özhan, birde iddialı konuşma yaptı. 
Özhan, Bünyan gireceği ilk seçimde iyi partiyi birinci parti olarak görecek ve sonrasında yaşayacağımız yerel seçimlerde de iyi belediyecilikle mutlaka tanışacak dedi. Bu teminatı buradan ilçe başkanı olarak veriyorum diyen Özhan, bundan da tüm partililerimizin ve Bünyanlıların  emin olmasını ilan ediyorum ifadelerini kullandı.   
Özhan’ın yetki belge töreninde İyi parti İl başkanvekili Metin Ceylan’ın yanı sıra İyi Parti Teşkilattan sorumlu il başkan yardımcısı Osman Haymana, İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve grup başkanvekili Kazım Yücel, İyi Parti Kocasinan Meclis Üyesi Muharrem Yigen ile bazı partililer hazır bulundu.
 Haber-Foto: Mehmet Yılmaz 
 

POLİTİKA 27.10.2021 16:15:00 0