ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞA

Kayserispor, Emre Demir transferini açıklayacak

Kayserispor ile Kasımpaşa 23.randevuda

DOWN SENDROMLULAR FUTSAL MİLLİ TAKIMI KABAKCI’YI ZİYARET ETTİSÜMER ECZANESİ TÖRENLE AÇILDI

Kayseri’nin tanınmış isimlerinden Ragıp Yüksel’in kızı Eczacı Beyza Nur Yüksel’in yeni işyeri olan Sümer Eczanesi düzenlenen törenle açıldı.

Sanayi Mahallesi Çimen Sokak, eski Devlet Hastanesi Poliklinikler karşısında hizmete giren Sümer Eczanesinin açılışına Pınarbaşı Belediye Başkanı MenduhUzunluoğlu, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, MHP MYK eski üyesi Ali Korkmaz, Eczacılar Odası Başkanı Uğur Nuri Akın, İş adamı Derviş ilci ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.Açılışta kısa bir konuşma yapan Pınarbaşı Belediye Başkanı MenduhUzunluoğlu, Eczacı Beyza Nur Yüksel’in açmış olduğu eczanesinde inşallah şifalar dağıtmasını diliyorum dedi.

Daha sonra okunan dualar ve kesilen kurbanların ardından Sümer Eczanesinin açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini ise Pınarbaşı Belediye Başkanı MenduhUzunluoğlu ile MHP İl Başkanı Adnan İncetoprakbirlikte kesti. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’taAçılışını yaptıkları eczanenin hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesi temennisinde bulundu. Açılışın ardından davetlilere kokteyl verildi. Haber: Mehmet Yılmaz

20.09.2021 15:55:00 0