HALİL ATIYOR, EMAR COŞUYOR…

ARGINCIK SPOR KULÜBÜ CAFER TÜRKER TESİSİ AÇILDI

AMATÖR MAÇTA GERGİNLİK

ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞAMARAŞLI ET LOKANTASI, KAYSERİ LEZZET MERKEZİ OLDU… 

Maraşlı Et Lokantası-Ocakbaşı, Tavlusun Mahallesi Gaffar Okan Bulvarı No:88 Total akaryakıt istasyonu yanındaki hizmet noktasında lezzetli yemekleri ile Kayseri’nin lezzet merkezi oldu.

İşletme sahipliğini Cuma Maraşlı’nın yaptığı Maraşlı Et Lokantası-Ocakbaşı, mevcut adresinde 6.hizmet yılını geride bıraktı.  

Izgara Ustası Hacı Argün tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ızgara çeşitleri ile Emine Maraşlı tarafından tezgahlara konulan günlük ev yemekleri, sucuk ızgara, sacda sucuk ve kavurma, Kayseri mantısı, pide çeşitleri, Kahramanmaraş usulü kelle paça, işkembe ve çorba çeşitleri mekanın lezzetleri arasında yer alıyor. İşletme Müdürü İsmail Koç ise tecrübesi ile misafirlerine en iyi hizmeti vermeye gayret ediyor. 

7/24 HİZMET SÜRÜYOR 

Maraşlı Et Lokantası ve Ocakbaşı İşletme Sahibi Cuma Maraşlı 16 yıl önce Isparta’da başladığı lokanta işletmeciliğini son 6 yıldan beri Kayseri Tavlusun Mahallesindeki adreslerinde sürdürdüğünü belirterek mekanlarının gün geçtikçe dahada büyüdüğünü ve hizmet zincirini genişlettiklerini kaydetti. 

Açıklamalarına devam eden Maraşlı,” Kayseri Tavlusun’da 6 yıldan beri hizmet veriyoruz. Kardeşim İbrahim ve eşim Emine hanım benim en büyük yardımcılarım. İşletmemizin kapalı alanı 250, teras alanı 100 olmak üzere 350 kişi kapasitelidir. Izgara, ev yemekleri ve pide çeşitlerinin yanısıra, serpme kahvaltı servisimizde; sucuklu yumurta, organik bal ve tereyağımız, pekmez, kuşburnu marmelatı, gilaboru gibi yöresel lezzetlerimizde servisimizde misafirlerimize sunulmaktadır. Maraşlı Et Lokantası ve Ocakbaşı’mız ile Şahin Sucukları fabrika satış mağazamızda 7 gün 24 saat hizmetimiz devam etmektedir. Toplu düğün, sünnet, cenaze ve iş yemeklerine en nezih ev sahipliğini yapmaktayız” diye konuştu.   MUSTAFA CENGİZ

 

25.11.2021 10:54:00 0