HALİL ATIYOR, EMAR COŞUYOR…

ARGINCIK SPOR KULÜBÜ CAFER TÜRKER TESİSİ AÇILDI

AMATÖR MAÇTA GERGİNLİK

ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞA“KENDİ KİRLİ SURETLERİNİ DIŞA VURMUŞTUR”


  İyi Parti İl Başkanı Sebati Ataman’ın MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in geçmiş yıllarda attığı twitler üzerine yaptığı açıklamaya cevap İl Başkanı İncetoprak’tan geldi. İncetoprak, “İP Kayseri İl Başkanı, gerçekte kendi kirli suretlerini ve rezil hallerini dışa vurmuştur” ifadesinde bulundu.
  İncetoprak açıklamasında şu eleştirilerde bulundu; “Bahse konu twitlerin hiçbirisinin unutulmuş twitler olmadığını tam aksine tarihin hakikatini yansıtan, Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in duruşunu doğrulayan twitler olduğunu açıklayan MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “Biz dün de PKK ile beraber olunmasına karşı duruyorduk, bugün de karşıyız! MHP, Ak Parti ile birlikte Cumhur İttifakıyla PKK terör örgütünün başını hem içerde hem de dışarda ezmeye devam ediyor. Teröristler bizden kaçacak delik arıyor. İP’li Ataman, Bilmiyorsan söyleyelim, savunduğunuz PKK’lıların tamamının başını eziliyor ve şanlı askerimiz Kandil dağına Türk Bayrağı dikmek üzere ilerliyor. Hayırdır, rahatsızlığınız ve hazımsızlığınız bu yüzden mi?” dedi.
   İncetoprak, “Peki siz ne yapıyorsunuz? Dün nerdeydiniz, bugün neredesiniz?” diye sorarak açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Proje Partisi olduğunuz artık tescillendi! Sizin varlığınız artık PKK’nın hayata tutunması için sergilenen varlıktır, hepiniz bu yolun kurbanısınız! Genel başkanınız hani Cumhurbaşkanı adayıydı? Ne oldu, kimi aşamadınız?”
  Haber Merkezi 

POLİTİKA 29.09.2021 16:47:00 0