HALİL ATIYOR, EMAR COŞUYOR…

ARGINCIK SPOR KULÜBÜ CAFER TÜRKER TESİSİ AÇILDI

AMATÖR MAÇTA GERGİNLİK

ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞAGazilerden Başkan Yalçın’a teşekkür

TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ KAYSERİ ŞUBESİ BAŞKANI OSMAN BALCI, TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN’IN KENDİLERİNE SÜREKLİ DESTEK OLDUĞUNU VE HİÇBİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMADIĞINI SÖYLEDİ.TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ KAYSERİ ŞUBESİ BAŞKANI OSMAN BAL
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Osman Balcı, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın kendilerine sürekli destek olduğunu ve hiçbir zaman yalnız bırakmadığını söyledi.
Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Yalçın’a teşekkür ziyaretinde bulunan ve bir plaket takdim eden Şube Başkanı Balcı, Başkan Yalçın’ı gerek pandemi döneminde gerekse de diğer zamanlarda hep yanlarında hissettiklerini söyledi. Başkan Yalçın’ın kendilerini pandemi döneminde hiç yalnız bırakmadığına vurgu yapan Balcı, bu destek sayesinde maske ve dezenfektan konusunda hiç sıkıntı çekmediklerini belirtti. Başkan Yalçın’ın pandeminin ardından da gazileri, aileleriyle birlikte Çanakkale ve Bursa gezisine gönderdiğini ifade eden Gazi Balcı, şunları söyledi;
"Derneğimize ve üyelerimize maddi ve manevi katkılarınızdan dolayı size teşekkür ediyoruz. Pandemi döneminde bizi hiç sıkıntıda koymadınız. Maskemiz, dezenfektanımızı hiç eksik etmediniz. Ayrıca pandemi tedbirleri gevşetilince de Talas’ta oturan gazilerimizi ve ailelerini Çanakkale ve Bursa gezisine gönderdiniz. Şahsım ve gaziler adına teşekkür ediyorum. Bu plaketi teşekkür mahiyetinde çam sakızı çoban armağanı size takdim etmek istiyoruz.”
Daha sonra konuşan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da; “Biz de hoş geldiniz diyorum. Sizin için ne yapsak az kalır. Allah sizlere sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin” dedi.
YAŞAM 27.10.2021 15:26:00 0