HALİL ATIYOR, EMAR COŞUYOR…

ARGINCIK SPOR KULÜBÜ CAFER TÜRKER TESİSİ AÇILDI

AMATÖR MAÇTA GERGİNLİK

ERCİYES KARDELEN EKİBİ MANGAL KÖFTE'DE BULUŞTU 

YAZ BİR PUAN DAHA

KAYSERİSPOR'DA 5 EKSİK VAR...

Kayseri’yi BAL’da 4 takım temsil edecek

Bellona Kayseri Basketbolda forma numaraları belli oldu

Bellona Kayseri’nin rakibi Galatasaray

KAYSERİSPOR 2-0 KASIMPAŞADeveli Belediyespor oyuncuları öğrencilerle bir araya geldi

DEVELİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ VOLEYBOL TAKIMI OYUNCULARI, AYHAN YILDIRIM ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE SÖYLEŞİDE BİR ARAYA GELDİ.DEVELİ BELEDİYESPOR KULÜBÜ VOLEYBOL TAKIMI OYUNCULARI, AYHAN YILDIRIM ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE SÖYLEŞİDE BİR ARAYA GELDİ.
Develi Belediyespor Kulübü Voleybol Takımı oyuncuları, Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi öğrencileri ile söyleşide bir araya geldi.

Öğrencilerin voleybol hakkında merak ettikleri soruları cevaplandıran voleybol takım oyuncuları gençlerin en az bir spor branşına yönelmeleri için tavsiyelerde bulundu. Gençlerin genel anlamda spora ve özelde voleybola bu kadar istekli olmalarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Takım Antrenörü Osman Çakıray “Kariyer planlaması yapan siz kıymetli gençlerimize rol model olmak bizim en büyük hedefimizdir. Hayatımıza sporun ne kadar fazla kazanımlar sağladığını öncelikle belirtmek isterim. Spor ve okul aynı anda başarılı bir şekilde devam ettirebileceğimiz çok önemli alanlar. Hem akademik alanda hem de spor branşlarında başarılı olmamanız için hiçbir engel yok; yeter ki kendinize güvenin ve bu doğrultuda çalışmalarınıza devam edin gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Ayrıca bizleri bugün burada misafir ettiğiniz için okul yönetimine ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Maçlarımızda bizleri yalnız bırakmayarak tribünde yer almanız bizlerin gücüne güç katacaktır. Elimizden geldiği kadar Develi’yi her platformda en iyi şekilde temsil etmek için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Söyleşinin ardından öğrencilere oyuncuların imzalarının bulunduğu takım aksesuarları hediye edildi.
YAŞAM 26.10.2021 17:49:26 0